KONST / Litografier / Färglitografi 9065099
nr 906 5099
Färglitografi
Oidentifierad konstnär, Torg, signerad. , 285/350, motivet: 50x40
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 18 augusti 2014
kl 19:54:36
17/8 00:54:18
18/8 19:49:36
200 kr